\"EURO

Po sensacyjnej porażce reprezentacji Anglii z Islandią, Wyspiarze zakończyli swój udział w turnieju EURO 2016 na etapie 1/8 finału! Anglia po zaciętym meczu uległa Islandii 1:2 pomimo tego, że już od 4 minuty prowadziła 1:0 po golu zdobytym z rzutu karnego przez Wayne\'a Rooney\'a. Islandczycy potrzebowali jedynie dwóch minut, aby zdobyć wyrównującego gola, natomiast drugi gol dający Islandczykom zwycięstwo padł w 19. minucie. Pomimo kilku prób wyrównania stanu meczu przez Anglików, wynik nie uległ zmianie, aż do końca spotkania.

Tuż po zakończeniu meczu trener reprezentacji Anglii Roy Hodgson podał się do dymisji. Naszpikowana gwiazdami drużyna Anglii uważana była przez wielu za jednego z największych faworytów do sięgnięcia po Mistrzostwo Europy.

Anglia - Islandia 1:2 (1:2)
4\' Wayne Rooney (karny) 1:0
6\' Ragnar Sigurdsson 1:1
19\' Kolbeinn Sigthorsson 1:2

— The New Ultras (@TheNewUltras) 27 czerwca 2016

Spośród wszystkich drużyn pochodzących z Wysp Brytyjskich do grona najlepszej ósemki zakwalifikowała się jedynie Walia.

(mm)

https://i1.wp.com/www.taniabrytania.uk/wp-content/uploads/2016/06/EURO-2016-pierwszy-mecz-Francja-Rumunia.jpg?fit=600%2C400&ssl=1https://i1.wp.com/www.taniabrytania.uk/wp-content/uploads/2016/06/EURO-2016-pierwszy-mecz-Francja-Rumunia.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Mateusz MasłońAktualnościanglia,England,Euro 2016,Roy HodgsonPo sensacyjnej porażce reprezentacji Anglii z Islandią, Wyspiarze zakończyli swój udział w turnieju...Życie i praca w Wielkiej Brytanii - Aktualności, informacje, poradniki - Twój poradnik oszczędzania w UK!